Algemene voorwaarden

Samen voor een vlotte, efficiënte werking en ervaring.

Algemen voorwaarden EnCORE Coaching

 

  1. Overeenkomst

    • Deze algemene voorwaarden zijn van toepassing op alle diensten van EnCORE Coaching zodra de klant akkoord is gegaan met de overeenkomst van opdracht. Deze overeenkomst is besloten vanaf betaling voltooid is.
      Bij opeenvolgende overeenkomsten van opdracht worden deze algemene voorwaarden als gekend verondersteld.

 

  1. Algemeen

    • De klant verklaart dat hij/zij in goede lichamelijke en geestelijke conditie verkeert en dat hij/zij niet op de hoogte is van een medische of andere redenen waarom hij/zij niet in staat zou zijn zich in te laten met fysieke training.
    • De trainingen starten stipt op het aanvangsuur, zodat de klant voor aanvang van de training aanwezig dient te zijn in het trainingscentrum. Indien de klant laattijdig aanwezig is op een geplande afspraak, is dit geen geldige reden om de voorziene afspraak uit te breiden buiten de resterende duur van het geplande tijdsslot.
    • Gebruik van een handdoek en sportieve kledij is verplicht.
    • Zowel roken als het gebruik van alcoholische dranken en stimulerende middelen in het trainingscentrum is verboden.

 

  1. Betalingsvoorwaarden

    • Klanten kunnen de dienstverlening pas aanvatten na volledige betaling van het aangegane pakket of het leveren van een betalingsbewijs.
    • Indien tijdige betaling – binnen 7 kalenderdagen – uitblijft,
      is EnCORE Coaching bevoegd tot opschorting van de dienstverlening, dan wel ontbinding van de overeenkomst zonder dat hij schadeplichtig is jegens de klant.
    • Indien betaling uitblijft, maar de klant reeds begeleide sessies opgenomen heeft, is EnCORE Coaching bevoegd deze sessies door te rekenen aan de klant in kwestie.
    • In geval van stopzetting van het trainingstraject door de klant is financiële restitutie van eventueel niet-opgenomen trainingen niet mogelijk, behalve in het geval van een ernstige medische reden. Hiervoor is een medisch attest noodzakelijk.

 

  1. Geldigheid trainingspakket
  • Alle trainingssessies binnen een vooraf bepaald pakket – 12 weken – worden opgenomen binnen een tijdsspanne van 14 weken, startend vanaf de datum van de eerste training. De maximale geldigheid wordt vastgelegd in de vorm van een aantal weken met vermelding van de einddatum op bijhorende factuur.
  • Alle trainingssessies binnen een beurtenkaart worden opgenomen binnen een tijdsspanne van 18 weken, startend vanaf de datum van de eerste training. De maximale geldigheid wordt vastgelegd in de vorm van een aantal weken met vermelding van de einddatum op bijhorende factuur.
  • Bij het overschrijden van de maximale geldigheidsdatum komen alle niet-opgenomen trainingen van het pakket te vervallen, maar worden deze wel aangerekend. Tijdig geannuleerde trainingen zitten hier ook in omvat.
  • Langdurige ziekte (met doktersattest) en blessures vormen een uitzondering op bovenstaande regel. In dat geval kan de maximale geldigheidsdatum overschreden worden.

 

  1. Annulatiebeleid

    • Indien de klant om welke reden dan ook niet kan deelnemen aan een vooraf afgesproken training, dient dit zo spoedig mogelijk te worden gemeld.
      Afspraken dienen minimaal 48 uren van te voren via het boekingssysteem te worden geannuleerd. Bij het niet-tijdig annuleren van een afspraak is EnCORE Coaching gerechtigd om de sessie aan te rekenen.
    • Geannuleerde afspraken door de klant kunnen niet verzet of ingehaald worden behalve in geval van onderling overeengekomen en dit minimaal 48 uren voor aanvang van desbetreffende training.
    • Overmacht – ziekte en overlijden van naaste familie – vormt een uitzondering op bovenstaande regel. In dat geval kan er binnen een tijdsspanne van 24 uur voor de trainingssessie geannuleerd worden zonder dat de training aangerekend wordt.

 

  1. Aansprakelijkheid

    • EnCORE Coaching is uitsluitend aansprakelijk voor tekortkomingen in de uitvoering van de dienstverlening die het gevolg zijn van onzorgvuldigheid en ondeskundigheid bij het uitbrengen van adviezen en het uitvoeren van de dienstverlening.
    • EnCORE Coaching is niet aansprakelijk wanneer tijdens een training of andere activiteit, door welke oorzaak dan ook, op enigerlei wijze de klant en/of toebehorende zaken schade oplopen of verloren geraken.

 

  1. Privacy

    • EnCORE Coaching is verplicht strikte vertrouwelijkheid in acht te nemen met betrekking tot ontvangen informatie van en over klanten.
    • De persoonlijke gegevens van de klant worden uitsluitend voor administratieve doeleinden gebruikt en voor promotiecampagnes, indien de klant in kwestie hiervoor toestemming geeft.
    • Persoonlijke gegevens van klanten worden nooit voor commerciële doeleinden aan derden ter beschikking gesteld zonder toestemming van de klant.

 

  1. Slotbepaling

    • De nietigheid of niet-afdwingbaarheid van een bepaling van deze overeenkomst tast de geldigheid en afdwingbaarheid van de overige bepalingen van deze overeenkomst niet aan.

Parking voor de deur, da’s handig.

Onze klanten getuigen

Tom Verelst

“Hoewel ik als triatleet meer dan 20 uren per week trainde, heeft specifieke krachttraining nooit een plaats gekend in mijn schema.

Komend seizoen maak ik de overstap van korte naar (middel)lange afstand in de triatlonwereld. Het veranderende karakter van het fietsonderdeel vereist pure power in de benen en gaat gepaard met onevenwichten in het lichaam door een stugge positie op de fiets.

Stijn heeft een heel eigen visie op het optimaliseren van kracht, stabiliteit en souplesse. Een geluk, want door hetzelfde te doen als de concurrentie, word je maximaal even goed. Ik wil beter worden.”

Tom Verelst

Michelle De Neef

“Het aanleren en aanhouden van een nieuw, gezond voedingspatroon vereist een verandering qua levensstijl. Dit was niet altijd even gemakkelijk, maar met mijn doel voor ogen was opgeven geen optie.

Ik ben blij dat ik deze keuze gemaakt heb en ik zou het meteen opnieuw doen. Ik ben 13 kg lichter, ik voel me terug goed in mijn vel en zelfzekerder dan tevoren.”

Michelle De Neef

Hilde Ketels

“Na jarenlange rugproblemen, ben ik met rugscholing gestart in combinatie met een specifiek krachttrainingsprogramma. De rugschool heb ik na verloop van tijd kunnen schrappen en na 2 jaar krachttraining zie ik mijn lichaam ook steeds meer vorm krijgen.

Stijn is super gemotiveerd en gepassioneerd en weet exact wat ik nodig heb: haalbare, resultaatgerichte oefeningen die ik binnen een beperkte tijdsspanne kan uitvoeren. Sporten is een noodzaak, maar het is ook een aangename uitdaging geworden!”

Hilde Ketels

Volg ons op Instagram

Volg op Instagram
This error message is only visible to WordPress admins
There has been a problem with your Instagram Feed.

Wil je gezond afslanken?

Download onze gratis e-books

e-books vetverlies
Scroll naar boven